Mateja Kezman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın

+2
kezmankolik
mateja_sevgi
6 posters

maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın

maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_lcap257%maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_rcap2 57% 
[ 4 ]
maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_lcap214%maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_rcap2 14% 
[ 1 ]
maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_lcap229%maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_rcap2 29% 
[ 2 ]
maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_lcap20%maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 7

maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Empty maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın

Mesaj  mateja_sevgi C.tesi Mayıs 17, 2008 9:28 am

Bakalım neler istiyorsunuzz
mateja_sevgi
mateja_sevgi

http://www.emreyadin.org

maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Empty Geri: maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın

Mesaj  kezmankolik Perş. Mayıs 22, 2008 6:51 pm

ben topu verirdim ama öpüp verirdim aşkımm
kezmankolik
kezmankolik

maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın Empty Geri: maça gittin fenerbahçe topu sana geldi kezman geri istiyor ne yaparsın

Mesaj  Mrs.Kezman Cuma Haz. 13, 2008 7:22 pm

O an diLim tutuLur , konuşamazdım heraLde..

Veriridim. O isterdeee kırar mıyım ? =)
Mrs.Kezman
Mrs.Kezman

Mesaj  kezmanım Cuma Tem. 18, 2008 12:42 pm

öpücük almadan hayatta geri vermem
kezmanım
kezmanım

Mesaj  bengükezman Çarş. Tem. 23, 2008 7:17 pm

TABİKİDE imzali resmini isterim ve öperek veririm ancak Very Happy flower
bengükezman
bengükezman

Mesaj  mornari Salı Şub. 24, 2009 11:52 pm

heralde düşüp bayılırdım... yok yok bayılmazdım. elim ayağım birbirine girer topu atardım tabiki de ve ona gülümserdimm... aşkım oyy yavrum yaa... tabi maç kötüye gitmiyosa o da bana gülümsedi ( bi ihtimal)
ama böyle birşey olmazdı: çünkü kezman forvet olduğundan taç kullanamaz ve korner de kullanmadığından... olsun. güzel bir anket, teşekkürler...
mornari
mornari

- Similar topics