Mateja Kezman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEZMAN:HODRİ MEYDAN !

KEZMAN:HODRİ MEYDAN ! Empty KEZMAN:HODRİ MEYDAN !

Mesaj  bengükezman Ptsi Tem. 28, 2008 4:47 pm

KEZMAN:HODRİ MEYDAN !
« : Temmuz 26, 2008, 09:37:00 ÖS » Alıntı Değiştir Sil

--------------------------------------------------------------------------------

Kezman'dan hodri meydan

F.Bahçe'nin tartışılan forveti Kezman, bazı kesimlerin kendisini eleştirmek için fırsat kolladığını belirtti ve ekledi: "Maçları artık dikkatli izlesinler. Gerçek Kezman'ı görecekler."

Kezman kararlı

Sezona çok kötü başlayan ve sert eleştirilere hedef olan yıldız futbolcu: Beni eleştirenler üzülecek
.

F.Bahçe'de en çok tepki alan oyuncuların başında gelen Mateja Kezman, eleştirilere futboluyla yanıt vereceğini söyledi. Gol atamamasına rağmen kendisini başarılı bulduğunu dile getiren Sırp forvet, "Şanssız bir dönem geçirdim ve maalesef beni eleştirmek için fırsat kollayan insanlara koz verdim. Ama bu durum böyle <!--if (!document.sbnr_used) document.sbnr_used = ',';document.write ("<" + "script language='JavaScript' type='text/javascript' src='");document.write ("http://ads.sabah.com.tr/adserver/sbnr.ads?");document.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");document.write ("&exclude=" + document.sbnr_used);if (document.referer)document.write ("&referer=" + escape(document.referer));document.write ("'><" + "/script>");//-->
sürmeyecek. Saha içindeki çabamı görmek yerine gol atamadığım için beni hedef tahtası yapmaya çalışanlara gerekli cevabı futbolumla vereceğim" dedi.

DAHA DİKKATLİ İZLESİNLER
Manisa deplasmanında gördüğü kırmızı kartın getirdiği moral bozukluğundan takım arkadaşları ve menajer Volkan Ballı'nın desteği ile kurtulduğunu vurgulayan Kezman, sözlerini şöyle sürdürdü: "Camianın bir bölümü ve arkadaşlarım desteğini hiç esirgemedi. Artık o insanlara teşekkür etmenin zamanı geldi. Beni iyi tanımayanlara gerçek Kezman'ın kim olduğunu anlatacağım. Aleyhimde çalışanlara tavsiyem; bundan sonra beni daha dikkatli izlesinler."
bengükezman
bengükezman

- Similar topics